شرکت سامان محیط وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

  بازرگانی

  امور بازرگانی شرکت با نگاه جدید و به عنوان واحدی عملیاتی و پشتیبان در تدارکات و رفع نیاز پروژه ها و  پشتیبانی از امور مورد درخواست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موارد زیر را مد نظر قرار داده و امیدوار است با تلاش و همفکری مدیران و روسای کارگاهها در تحقق اهداف شرکت موثر واقع شود :


  ١- خریدها با قیمت مناسب ، دارای کیفیت و مرغوبیت ، خرید در اسرع وقت و ارسال به موقع به پروژه ها به عنوان یک اصل  مورد توجه می باشد .

  ٢- باور به برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل عملکرد و نگاه به آینده و مدیریت پیش بینی نیازها ، از دیگر اصول مورد نظر می باشد .

  ٣- سرعت و دقت کافی در تکمیل اسناد و تائید صحت مدارک و ارائه به حوزه پشتیبانی جزء برنامه های مهم این واحد می باشد .

  ٤- شناسایی تامین کنندگان جدید از نظر کیفیت محصول ، قیمت مناسب و خریدهای اعتباری نیز از موارد قابل توجه این امور می باشد .


  شرح فعالیتهای انجام گرفته عبارتند از :


  * تامین مصالح و پشتیبانی از عملیات بازسازی مناطق حادثه دیده از سوانح طبیعی در قالب ٠٠٠/٤٠٠ تن انواع آهن آلات و ٠٠٠/٠٠٠/٢ تن سیمان و ٠٠٠/٤٣٠ مترمربع ساندویچ پنل و مقادیر قابل توجهی آجر نما ، بلوک سقفی و دیواری وغیره ...


  * تامین نیازهای عمومی واحدهای استانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکتهای تابعه شامل ٠٠٠/٦٢ تن انواع آهن آلات و ٥٥ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و سواری 


  * انجام فعالیتهای بازرگانی خارجی شامل برگزاری مناقصه ، خرید ، حمل و نقل و انجام عملیات ترخیص و غیره ...به منظور تامین نیاز بنیاد مسکن و تنظیم بازار داخلی در قالب خرید و واردات بیش از ٠٠٠/٤٧ تن انواع آهن آلات ، ٠٠٠/٤٢ تن کلینکر ، ٦٢٥ دستگاه انواع کامیون کمپرسی ( تولید داخل کشور فرانسه ) ، ٩٧ دستگاه لودر ، ٤٦ دستگاه وانت ( تولیدات داخلی ) ، ٣٠ دستگاه غلتک ( ویبره ) ، از تولیدات داخل و ١٥ دستگاه بیل مکانیکی ( ساخت کشور کره جنوبی )


  * صادرات بیش از ٠٠٠/١٥ تن سیمان به کشورهای همسایه